Overnachten.

Hotel Hof van Wageningen en Hotel de Wageningsche Berg.

Hof van Wageningen en Hotel de Wageningsche Berg bieden speciale overnachting prijzen op vrijdag 17 juni en zaterdag 18 juni 2011, exclusief voor Jan Janssen Classic deelnemers:
♦ Eénpersoonskamer à € 59,- per nacht (normaal € 75,-) inclusief uitgebreid ontbijtbuffet
♦ Tweepersoonskamer à € 75,- per nacht (normaal € 98,50) inclusief uitgebreid ontbijtbuffet
Deze prijzen zijn op basis van beschikbaarheid en exclusief gemeentebelasting à € 1,- per persoon per nacht.
In Restaurant EatCetera kunt u na de tocht heerlijk à la carte eten.
Een mooi drie gangen diner voor € 25,- .

www.hoteldewageningscheberg.nl  en www.hofvanwageningen.nl

Kampeerders kunnen terecht bij Vakantiestee De Wielerbaan te Wageningen. Zowel het hotel als de camping ligt op minder dan 2 km van de start.

http://www.wielerbaan.nl/

Wageningen en omgeving.

18 juni is een mooie dag om met het hele gezin naar Wageningen te komen. In de eerste plaats natuurlijk om mee te doen aan de Jan Janssen Classic. Niet-fietsende gezinsleden kunnen hun dag doorbrengen in de binnenstad van Wageningen, waar het 29e LEEFfestival plaatsvindt. Kijk voor meer informatie op www.leeffestival.nl/.

In de omgeving van Wageningen zijn er volop attracties te vinden, die een weekendverblijf  zeer aangenaam kunnen maken.

Attractie Afstand tot Wageningen
Ouwehands dierenpark
Rhenen
8 km
Openluchtmuseum
Arnhem
18 km
Kasteel
Doorwerth
8 km
Airborne museum Hartenstein 10 km
Burgers Zoo
Arnhem
18 km